امام جمعه کرمان: دولت به مشکلات معیشتی ‌کارگران توجه ویژه داشته باشد

واکنش نمایندگان به بیانیه میرحسین موسوی

عملیات روانی جدید علیه برادری ایرانی‌ها و افغانستانی‌ها

وداع با هوشنگ ابتهاج در کنار ارغوان

موشک‌های جهاد اسلامی در جنگ اخیر بسیار دقیق بودند

❮❯ امام جمعه کرمان: دولت به مشکلات معیشتی ‌کارگران توجه ویژه داشته باشد

  • ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ – ۲۱:۱۸
  • اخبار استانها
  • اخبار کرمان

امام جمعه کرمان: دولت به مشکلات معیشتی ‌کارگران توجه ویژه داشته باشد

امام جمعه کرمان گفت: استان کرمان بخش زیادی کارگر دارد و مشکلات زیادی در این حوزه وجود دارد و انتظار می‌رود این مشکلات و مشکلات معیشتی به طور ویژه مورد توجه واقع شود.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی عصر امروز در دیدار مردمی رئیس جمهوری با مردم کرمان در مصلی بزرگ امام علی علیه السلام این شهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت و خیرمقدم به ریاست جمهوری و هیئت دولت اظهار داشت: مدت‌هاست که مردم شهیدپرور استان کرمان منتظر سفر رسمی ریاست جمهور هستند.

وی با بیان اینکه قسمت شد آخرین سفر رسمی رئیس جمهور، استان کرمان باشد و در ختم سفرهای مردمی در خدمت رئیس جمهور و هیئت دولت باشیم، گفت: گرچه رئیس جمهور در صحنه های سخت استان به ویژه در سیل جنوب استان کرمان در کنار مردم این استان حضور داشته و به استان سفر کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه امروز در آخرین سفر دور اول سفرهای استانی هیئت دولت، رئیس جمهور به استان کرمان آمدند و در سفر رسمی در خدمتشان هستیم، افزود: انشاءالله با مصوبات هدفمند و هوشمندانه جبران این تاخیر انجام شود.

کرمان آخرین مقصد ‌دور نخست سفرهای استانی دولت/ رئیسی: مصمم به رفع فقر هستیم‌/ محرومیت‌ها مردم را رنج می‌دهد + فیلمرئیس جمهور: اجازه نمی‌دهم دولت را به حاشیه بکشانند/ برخی‌ها ‌سفرهای استانی دولت را "ملامت" و "زخم زبان" زدند + فیلمدستور رئیس جمهور برای بازگشت حقوق دولتی معادن به کرمان/ واریز 20 هزار میلیارد تومان به خزانه

وی افزود: توقع عمومی مردم از رئیس جمهور که سرباز ولایت و انقلاب و نظام هستند این است که در بخش معیشت، کارگری و … را مورد توجه قرار دهد.

علیدادی سلیمانی بیان کرد: استان کرمان بخش زیادی کارگر دارد و مشکلات زیادی در این حوزه وجود دارد و انتظار می‌رود این مشکلات به طور ویژه مورد توجه واقع شود.

انتهای پیام/511/

R7860/P/S6,67/CT11 واژه های کاربردی مرتبط

  • استان کرمان