انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر تهران روز یکشنبه برگزار می‌شود/ آمادگی چمران برای حضور در دوره جدید

انتخابات-هیئت-رئیسه-شورای-شهر-تهران-روز-یکشنبه-برگزار-می‌شود/-آمادگی-چمران-برای-حضور-در-دوره-جدید

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ در آغاز به کار شورای اسلامی شهر تهران در دوره ششم، اعضای شورا مهدی چمران را به عنوان رئیس شورا، جعفر شربیانی و سوده نجفی به عنوان منشی‌های هیئت رئیسه و پرویز سروری نیز به عنوان نایب‌رئیس شورای شهر تهران در نخستین سال از این دوره انتخاب کردند.

با توجه به اتمام نخستین سال از شورای شهر تهران در دوره ششم و بر اساس قوانین و مقررات باید انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر تهران در سال دوم برگزار شود که بر همین اساس انتخابات روز یکشنبه 23 مردادماه برگزار خواهد شد.

مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در این باره در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی تسنیم، ضمن تأکید بر برگزاری انتخابات دومین سال از هیئت رئیسه شورای شهر تهران در دوره ششم گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، روز یکشنبه پیش‌رو انتخابات در صحن شورا برگزار خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که کدامیک از اعضاء برای سال دوم برای حضور هیئت رئیسه کاندیدا خواهند شد، تصریح کرد: هنوز در این باره صحبتی نشده است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران همچنین در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا شما نیز در این انتخابات کاندیدا می‌شوید یا خیر اظهار کرد: در این زمینه نیز باید دوستان نظر خود را اعلام کنند؛ بنده آمادگی لازم را برای حضور دارم.

به گزارش تسنیم، پیش‌بینی می‌شود با توجه به شرایط فعلی شورای اسلامی شهر تهران، هیئت رئیسه فعلی شورا برای سال دوم فعالیت تثبیت شوند. 

انتهای پیام/