بازی‌های کشورهای اسلامی| کسب سه مدال طلا و دو مدال نقره در پاراتیراندازی با کمان

بازی‌های-کشورهای-اسلامی|-کسب-سه-مدال-طلا-و-دو-مدال-نقره-در-پاراتیراندازی-با-کمان

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان؛ مسابقات پاراتیراندازی با کمان پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی، امروز(جمعه – 21 مرداد)  در قونیه پیگیری شد و کمانداران کشورمان در بخش تیمی به مصاف رقبای خود رفتند و صاحب 3 مدال طلا و 2 مدال نقره شدند.

نتایج کمانداران کشورمان به شرح زیر است:

تیم دوبل مردان ریکرو

تیم ایران با ترکیب غلامرضا رحیمی و اصغر زارعی نژاد پس از استراحت در نیمه‌نهایی،  برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه 5 -3 شکست خورد و صاحب مدال نقره شد.

ریکرو میکس

تیم ایران با ترکیب سمیه رحیمی و اصغر زارعی‌نژاد در نیمه‌نهایی به مصاف تیم آذربایجان رفت و با نتیجه 6- 2 به برتری رسید و برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ترکیه رفت، اما شکست 6- صفر به مدال نقره رسید.

دوبل مردان کامپوند

تیم ایران با ترکیب علی سینا منشازاده و هادی نوری در نیمه‌نهایی با نتیجه 156 بر 124 مقابل امارات به پیروزی رسید و برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ترکیه رفت و با پیروزی 154 بر 145،  صاحب مدال طلا شد.

دوبل بانوان کامپوند

تیم ایران با ترکیب مریم یاورپور و فرزانه عسگری در دیدار فینال به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه 154 بر 149 به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد.

میکس کامپوند

تیم ایران با ترکیب علی سینا منشازاده و مریم یاورپور در نیمه نهایی به مصاف تیم امارات رفت و با نتیجه 155 بر 104 به پیروزی رسید. تیم ایران برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ترکیه رفت و با نتیجه 154 بر 150 به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد.

انتهای پیام/