برخورد سازمان هواپیمایی کشوری با شرکت هواپیمایی آتا بابت بی‌مسئولیتی

برخورد-سازمان-هواپیمایی-کشوری-با-شرکت-هواپیمایی-آتا-بابت-بی‌مسئولیتی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسن خوشخو گفت:یک پرواز جایگزین برای تهران- نجف در نظر گرفته شده و قرار است ساعت 15 پرواز به مقصد نجف صورت گیرد.

معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی افزود: هم اکنون مسافران در نجف نیز با مشکل مواجه شده اند و این مشکل برای مسافران پرواز مشهد ـ نجف نیز پیش آمده که قرار است یک هواپیما نیز به مشهد فرستاده شود.

خوشخو گفت: بابت بی مسئولیتی شرکت هواپیمایی آتا با آن برخورد و مجوز چند پرواز این شرکت لغو خواهد شد.

پرواز تهران ـ نجف به شماره 6654 که قرار بود دیشب به مقصد نجف پرواز کند به علت بدی آب و هوا تاکنون پرواز نکرده است.

آقای خوشخو همچنین در برنامه پیگیری گفت: در پرواز قبلی نجف به تهران که با تاخیر در فرودگاه امام خمینی به زمین نشست مسافران به دلیل پاسخگو نبودن مسوولان شرکت هواپیمایی آتا حدود 3 ساعت حاضر به ترک هواپیما نشدند که همین مسئله باعث تاخیر در پرواز ساعت 22 دیشب تهران به نجف شد.

آقای خوشخو با انتقاد از نبود مدیریت صحیح در پاسخگویی به مسافران گفت:‌بر اساس قانون شرکت هواپیمایی باید بعد از 4 ساعت تکلیف مسافران را درباره لغو یا برقرار بودن پرواز مشخص کند.

وی با اشاره به جرائمی که قانون برای شرکت های هواپیمایی متخلف در نظر گرفته افزود:‌ بر اساس قانون باید 30 درصد از مبلغ بلیت هواپیما بعنوان جریمه به مسافران برگردانده شود و همچنین علاوه بر این با مکاتبه‌ای که با شرکت هواپیمایی آتا داشته ایم یک بلیت رایگان تهران به مشهد نیز برای مسافران در نظر گرفته شده است.

آقای خشخو افزود، پرواز تهران – نجف در نهایت ساعت 11:15 امروز با حدود 12 ساعت تاخیر انجام شد.

معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی در پایان از مسافران و زائران به دلیل پاسخگو نبودن مسوولان شرکت هواپیمایی آتا و تاخیر‌های ایجاد شده عذر خواهی کرد.

انتهای پیام/