تارتار: از اسدبیگی نمی‌گذرم/ بازی برگشت هم باید بدون تماشاگر شود

تارتار:-از-اسدبیگی-نمی‌گذرم/-بازی-برگشت-هم-باید-بدون-تماشاگر-شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مهدی تارتار در حاشیه بازی تیم‌های نساجی مازندران و مس رفسنجان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به آن که ما هفته سوم‌ میزبان تیم مس رفسنجان هستیم، از فرصت استفاده کردیم و برای دیدن بازی این تیم مقابل نساجی به ورزشگاه آمدیم تا بازی را آنالیز کنیم.

وی پیرامون بازی تیم‌های ذوب‌آهن و پرسپولیس و حواشی ایجاد شده در خصوص این مسابقه تصریح کرد: هر کاری هم که انجام دهیم، این حرف و حدیث‌ها باز هم وجود دارد اما شناخت خدا از ما و نحوه عملکردمان است که اهمیت دارد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن افزود: ما برای رسیدن به موفقیت تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم؛ همان طور که می‌بینید در فوتبال حرفه‌ای از سال گذشته تاکنون چندین بازیکن از تیم‌های پایتخت به تیم‌های اصفهانی منتقل شده‌اند و طبیعی است که هر کسی در وهله اول به منافع خودش فکر کند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم.

تارتار متدکر شد: موفقیت ما به موفقیت ذوب‌آهن پیوند خورده و تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم که در مسابقه فردا با ارائه یک بازی خوب و با برنامه بتوانیم تیم قدرتمند پرسپولیس را شکست دهیم. پرسپولیس در طول چند سال گذشته از تیم‌های خوب و مدعی لیگ بوده اما در بازی فردا روز سختی را برای این تیم رقم خواهیم زد.

وی در پاسخ به سوالات خبرنگاران پیرامون غیبت سرمربیان هر دو تیم پرسپولیس و ذوب‌آهن در بازی فردا گفت: ما نمی‌دانستیم قرعه به این شکل رقم می‌خورد، در بازی آخر فصل گذشته اخراج شدم و به همین خاطر در مسابقه فردا محروم هستم. البته این اتفاقات جزو طبیعت فوتبال است، از محروم شدنم ناراحت هستم و دوست داشتم کنار تیمم باشم اما سایر دوستان هستند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به پیوستن “محمد نادری” و ” محمدعلی فرامزی” به این تیم و شانس بازی کردن این بازیکنان مقابل پرسپولیس، متذکر شد: اجازه دهید که ترکیب تیم فردا مشخص شود، محمدی و فرامرزی جزو بازیکنان خوب و باکیفیت لیگ هستند و حتی محمدرضا سلیمانی نیز به جمع ما اضافه شده و سعی کردیم با توجه به بازی‌های تدارکاتی که داشتیم، نقاط ضعف‌مان را پوشش دهیم و این بازیکنان آزاد بودند و ما توانستیم آنها را جذب کنیم.

از نقل و انتقالات تیم رضایت دارم

وی پیرامون خبرهای منتشر شده درباره احتمال اضافه شدن “سپهر حیدری” به کادر فنی ذوب‌آهن گفت: به هر حال یکسری صحبت‌ها انجام شده بود اما در حال حاضر مرتضی هوشنگی به عنوان سرپرست با تیم همکاری می‌کند که انسان بسیار محترم و زحمتکشی است و بازیکنان تیم ارتباط بسیار خوبی با او دارند.

تارتار از عملکرد ذوب‌آهن در فصل نقل و انتقالات ابراز رضایت کرده و یادآور شد: با در نظر گرفتن بودجه‌ای که برای نقل و انتقالات در اختیار داشتیم، از عملکرد باشگاه رضایت دارم و از مدیریت کارخانه ذوب‌آهن و هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه تشکر می‌کنم. همه ارکان باشگاه بدون وقفه برای موفقیت تیم تلاش کردند و امیدوارم که امسال شرایط بهتری داشته باشیم اما باید بدانیم که لیگ سختی داریم. در لیگ امسال تیم ضعیفی وجود ندارد و باید تلاش بیشتری انجام دهیم تا ضمن حفظ جایگاه سال گذشته، بتوانیم جایگاه بهتری به دست آوریم.

وی در پاسخ به سوالات خبرنگاران پیرامون اهداف تیم ذوب‌آهن در فصل جاری گفت: با توجه به بودجه‌ای که در اختیار داشتیم، تلاش می‌کنیم که بهترین جایگاه ممکن را به دست بیاوریم. ما نمی‌توانیم با 6 یا 7 تیم بالای جدول که برای قهرمانی و کسب سهمیه بسته شده‌اند، رقابت کنیم اما تلاش‌مان این است که ضمن حفظ جایگاه فصل قبل، نیم نگاهی به جایگاه‌های بالاتر هم داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به لغو شدن حضور تماشاگران در بازی‌های هفته نخست لیگ، خاطرنشان کرد: برای فوتبال ایران بد است وقتی همه جای دنیا بازی‌ها را با حضور تماشاگران برگزار می‌کنند، ما مسابقات را بدون تماشاگر برگزار کنیم و این اتفاق زیبنده فوتبال ما نیست؛ امیدوارم هر مشکلی که وجود دارد، برطرف شود، نمی‌دانم دلیل این اتفاق چیست اما حرف و حدیث‌های زیادی در این مورد وجود دارد و امیدوارم از هفته‌های آینده هواداران بتوانند به ورزشگاه بیایند.

وی افزود: ما دوست داشتیم که از امتیاز میزبانی‌مان استفاده کنیم و انتظار داریم که حداقل در بازی برگشت هم بازی بدون تماشاگر برگزار شود تا عدالت رعایت شود.

تارتار پیرامون انتقال “سینا اسدبیگی” به پرسپولیس متذکر شد: در مورد اسدبیگی تنها باید بگویم که از او گله‌مند هستم؛ ای کاش از روز اول به ما می‌گفت که نمی‌مانم و می‌رفت مثل خدابنده‌لو که از بازیکنان باکیفیت ما بود، سینا روزی ما را تنها گذاشت که هافبک دفاعی در نقل و انتقالات کم بود، خیلی از شاگردانم دوست داشتند که به ذوب‌آهن بیایند اما به خاطر اسدبیگی آنها را نخواستیم و واقعا نمی‌توانم از سینا بگذرم چون ما را اذیت کرد؛ برنامه‌ها و تاکتیک‌های ما روی هافبک مرکزی استوار شده بود اما اگر زودتر می‌رفت مشکلی نبود و ما می‌توانستیم بازیکن جایگزین جذب کنیم. برای اسدبیگی آرزوی موفقیت دارم اما به هیچ عنوان از او نمی‌گذرم، او با ما قرارداد داشت و متن قراردادش موجود است و پیگیری این مسئله را به بخش حقوقی باشگاه سپرده‌ایم و نباید هیچ حقی از تیم ما تضعیف شود.

انتهای پیام/170/ح