روند اجرای ساختمان‌های بلند مرتبه در خراسان جنوبی مورد پایش قرار گیرد

واکنش نمایندگان به بیانیه میرحسین موسوی

عملیات روانی جدید علیه برادری ایرانی‌ها و افغانستانی‌ها

وداع با هوشنگ ابتهاج در کنار ارغوان

موشک‌های جهاد اسلامی در جنگ اخیر بسیار دقیق بودند

❮❯ روند اجرای ساختمان‌های بلند مرتبه در خراسان جنوبی مورد پایش قرار گیرد

  • ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ – ۲۰:۳۶
  • اخبار استانها
  • اخبار خراسان جنوبی

روند اجرای ساختمان‌های بلند مرتبه در خراسان جنوبی مورد پایش قرار گیرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه ساختمان های ناایمن و پرخطر باید با استفاده از ظرفیت شورای فنی استان شناسایی شوند گفت: روند اجرای ساختمان های بلند مرتبه در استان و به ویژه در شهر بیرجند مورد پایش قرار گیرد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند؛ علیرضا عباس زاده عصر امروز با بیان این مطلب در جلسه شورای فنی استان اظهار داشت: وقوع حادثه تلخ متروپل، تلنگری بود برای این که نظارت ها و انجام فرآیندها را جدی تر بگیریم تا از بروز حوادث مشابه جلوگیری شود.

وی با تأکید بر این که اینگونه حوادث شوک بدی را به مردم جامعه وارد می کند، تصریح کرد: باید روند اجرای ساختمان های بلند مرتبه در خراسان جنوبی و به ویژه در شهر بیرجند مورد پایش قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی افزود: وظیفه نظارت عالیه بر انجام پروژه های شخصی و عمومی بر عهده اداره کل راه شهرسازی است.

وی با بیان این که بنا های در حال ساخت بر اساس قانون نظام مهندسی ساختمان و با نظارت عالیه راه و شهر سازی در حال اجراست، متذکر شد: بر اساس دستورالعمل کارگروه استانی ایمنی و پایش ساختمان های مهم و بلند مرتبه، در گام اول ساختمان های بلند مرتبه شهرهای بالای 200 هزار نفر و در گام دوم، شهرهای زیر 200 هزار نفر مورد پایش قرار می گیرند.

وعده استاندار خراسان جنوبی برای ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه به 30 خبرنگارمسابقات دو و میدانی قهرمانی خراسان جنوبی انتخابی المپیاد استعدادهای برتر برگزار شدخراسان جنوبی ظرفیت میزبانی جشنواره ملی رسانه را دارد

عباس زاده با ذکر این که پایش منازل بلندمرتبه روستایی در مرحله سوم طرح قرار دارند، افزود: روستاهای استان فاقد این نوع ساختمان ها بوده و در شهرهای زیر 200 هزار نفر و حتی در بیرجند نیز تعداد اندکی ساختمان بلندمرتبه وجود دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با اشاره مکاتبات چندین باره وزیر کشور درخصوص ایمنی و پایش ساختمان های مهم و بلند مرتبه به جهت اهمیت موضوع، تأکید کرد: رفع نواقص احتمالی می تواند از اتفاقات تلخ آینده جلوگیری کنند.

انتهای پیام/250

R41348/P1377/S6,56/CT11 بیشتر بخوانید…

وعده استاندار خراسان جنوبی برای ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه به 30 خبرنگار
وعده استاندار خراسان جنوبی برای ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه به ۳۰ خبرنگار
خراسان جنوبی ظرفیت میزبانی جشنواره ملی رسانه را دارد
مسابقات دو و میدانی قهرمانی خراسان جنوبی انتخابی المپیاد استعدادهای برتر برگزار شد