عدم توانایی مردم انگلیس برای پرداخت قبوض انرژی

عدم-توانایی-مردم-انگلیس-برای-پرداخت-قبوض-انرژی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، بلومبرگ روز چهارشنبه به نقل از مؤسسه خدمات برق و گاز آسویچ Uswitch، گزارش داد که خانوارهای انگلیسی پیش از فصل زمستان به تامین کنندگان انرژی خود به میزان بی‌سابقه 1.3 میلیارد پوند (1.5 میلیارد دلار) بدهکار هستند.

این داده ها نشان می دهد که تا ماه ژوئیه، بدهی های مربوط به انرژی بیش از دو برابر سطح سپتامبر بوده است. به گفته این مؤسسه خدماتی، حدود 6.5 میلیون خانوار به طور متوسط ​​206 پوند (252 دلار) به شرکت‌های برق و گاز بدهی دارند.

این گزارش توضیح می‌دهد که از سال 2018، زمانی که سقف قیمتی در بریتانیا اعلام شد، هر سال بدهی خانوارها به تدریج در تابستان کاهش یافته است.

با این حال، بدهی امسال خانوارها به دلیل افزایش شدید قیمت گاز و برق بین ماه‌های آوریل و ژوئیه 10 درصد افزایش یافته است.

جاستینا میلتینایت، رئیس بخش سیاست مؤسسه خدماتی آسویچ Uswitch.com به بلومبرگ گفت: بدهی‌های مربوط به (تأمین) انرژی در بدترین زمان ممکن به بالاترین رقم خود رسیده است و افزایش قیمت انرژی در زمستان امسال وضعیت را عمیقاً برای بسیاری از خانوارها مخاطره آمیز کرده است.

وی افزود: بحران هزینه های زندگی در حال حاضر بودجه خانوارها را به شدت تحت فشار قرار داده است، حتی در ماه های تابستان، چراکه خانواده ها با افزایش صورت حساب ها در همه زمینه ها دست و پنجه نرم می کنند.

پیش از این در سال جاری میلادی، تامین کنندگان انرژی در این کشور نسبت به تعداد زیاد مشترکینی که توانایی پرداخت قبوض خود را ندارند، هشدار داده بودند.

بر اساس این گزارش، وضعیت از آن زمان بدتر شده چرا که قیمت عمده فروشی گاز در این کشور بیش از دو برابر شده است و این امر زمینه را برای عدم پرداخت قبوض میلیون ها نفر دیگر در زمستان فراهم می کند.

انتهای پیام/