عطایی: غیبت موسوی به لحاظ فنی، آسیب جدی به تیم ملی والیبال وارد نمی‌کند/ استراتژی‌مان تا المپیک طراحی شده است

عطایی:-غیبت-موسوی-به-لحاظ-فنی،-آسیب-جدی-به-تیم-ملی-والیبال-وارد-نمی‌کند/-استراتژی‌مان-تا-المپیک-طراحی-شده-است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران در آخرین تمرین توپی تیمش در تهران پیش از اعزام به جام واگنر و مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: وضعیت خوب و قابل قبولی داریم. بازیکنان بعد از لیگ ملت‌ها استراحت کردند و ما نیز تلاش کردیم ترکیب تیم ملی را با بازگشت مصدومان کامل کنیم. هماهنگی بازیکنان در سه روز اول تمرین چندان خوب نبود، ولی در حال حاضر شرایط بهتر شده است.

وی ادامه داد: تمرینات خوب و پرفشاری را انجام دادیم و امیدوارم در ادامه با ریکاوری خوب به وضعیت مناسبی پیش از شروع مسابقات قهرمانی جهان دست پیدا کنیم.

عطایی که پیش از خداحافظی موقت محمد موسوی در جمع خبرنگاران حاضر شد، در مورد دعوت بازیکنان جدید به اردو گفت: من محمد موسوی را به اردو دعوت کردم. او از بازیکنان بزرگ جهان است که می‌تواند از نظر فنی و ذهنی به ما کمک کند. جواد معنوی‌نژاد نیز یکی از بازیکنان باسابقه ماست. ضمن اینکه جواد کریمی و اصغر مجرد مصدوم بودند که در حال حاضر وضعیت قابل قبولی دارند. امیدوارم در فاصله‌ای که تا آغاز مسابقات مانده است به آمادگی کامل برسند. میثم صالحی نیز برای درمان مصدومیت خود راهی ایتالیا شد و در مسابقات قهرمانی جهان حضور ندارد.

سرمربی تیم ملی والیبال عنوان کرد: رقابت بین بازیکنان برای به دست آوردن جایگاه ثابت در تیم ملی برای یک مربی چالشی دوست‌داشتنی است و من خوشحالم که بازیکنان در کنار هم در حال رقابت هستند. در واقع خیلی دوست دارم که برای انتخاب بازیکنان دچار چالش شوم.

عطایی همچنین یادآور شد: ما استراتژی تیم ملی را تا پایان المپیک طراحی کرده‌ایم. مهمترین مسئله برای ما این است که کارایی و کیفیت بالایی را به نمایش بگذاریم. بهترین مقامی که تاکنون در مسابقات قهرمانی جهان کسب کرده‌ایم، رتبه ششم بوده است و پس از آن به مقامی بهتر از سیزدهمی دست پیدا نکرده‌ایم. امیدوارم در مسابقات امسال جایگاه بهتری را به دست بیاوریم.

ملی‌پوش والیبال ایران در پایان تمرین به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: با توجه به اینکه موسوی در تورنمنت‌های اخیر بازیکن ثابت تیم ملی نبوده است، غیبت او از نظر فنی آسیب جدی به تیم ملی وارد نمی‌کند.

به گزارش تسنیم، ملی‌پوشان کشورمان بامداد یکشنبه 23 مرداد ماه تهران را ترک می‌کنند تا در رقابت‌های قهرمانی مردان جهان 2022 حاضر شوند. شاگردان بهروز عطایی پیش از شروع رقابت‌های قهرمانی جهان در جام واگنر لهستان (27 تا 29 مرداد) حضور پیدا می‌کنند.

انتهای پیام/