فراخوان ستاد مرکزی اربعین درباره آثار پژوهشی تبیین شعار اربعین 1401

فراخوان-ستاد-مرکزی-اربعین-درباره-آثار-پژوهشی-تبیین-شعار-اربعین-1401

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، امید کوثری‌فر، مدیر اجرایی ستاد مرکزی اربعین با تاکید بر ضرورت زنده نگهداشتن فرهنگ عاشورا و اربعین حسینی(ع) اظهار کرد: تبیین شعار اربعین 1401 با فراخوان مقاله پژوهشی و ترویجی برگزار خواهد شد.

وی توضیح داد: با توجه به انتخاب شعار (انا من حسین) به عنوان شعار اربعینی امسال و به منظور بهره گیری از اندیشه و ظرفیت ارزنده صاحبان قلم و اندیشمندان در ترویج گفتمان اربعینی، این فراخوان با هدف گسترش فرهنگ حسینی و عاشورایی و به همت کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین در دستور کار قرار گرفته است.

مدیر اجرایی ستاد مرکزی اربعین با تاکید بر بهره گیری مضاعف از بستر فضای مجازی در بازنشر فرهنگی-آموزشی فرهنگ عاشورایی و اربعین ادامه داد: علاقمندان می توانند برای شرکت در این فراخوان، مقالات خود را برابر شرایط مندرج در بروشور مربوطه به دبیرخانه محل برگزاری و از طریق سایت arbaeenconf.ir ارسال کنند.

کوثری فر اضافه کرد: بدون تردید با این فراخوان فرصتی مناسب ترویج گفتمان حسینی بیش از پیش مهیا خواهد شد و امید است این فرصت را غنیمت شماریم و سفینه نجات الهی را قدر بدانیم.

وی تصریح کرد: مهلت ارسال آثار تا 14  ماه صفر برابر با 20 شهریور ماه 1401 خواهد بود و به آثار برتر نیز جوایز نفیسی اهدا خواهد شد .

انتهای پیام/