مراسم تشییع و ترحیم همسر شهید اردستانی در ستاد نیروی هوایی ارتش برگزار شد

مراسم-تشییع-و-ترحیم-همسر-شهید-اردستانی-در-ستاد-نیروی-هوایی-ارتش-برگزار-شد

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، مراسم تشییع و ترحیم منیرالسادات اردستانی همسر شهید سرلشکر خلبان مصطفی اردستانی صبح امروز پنج شنبه با حضور امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش، حجت‌الاسلام قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش، فرماندهان، مسئولان  و جمعی از خانواده شهدا و کارکنان این نیرو در ستاد  نیروی هوایی ارتش برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی، رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در این مراسم با تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و درگذشت همسر سرلشکر شهید اردستانی، اظهار داشت: شهید اردستانی از ویژگی‌های برجسته‌ای برخوردار بود که از جمله آن می‌توان به خستگی ناپذیر بودن وی اشاره کرد؛ چرا که در هیچ مکتب نظامی انجام 7 پرواز عملیاتی در روز وجود ندارد، اما خلبانان متدین و شجاع ما این را انجام می‌دادند.

وی ادامه داد: شهید اردستانی فرد نترس و شجاعی بود و هیچ رابطه ای بین او و ترس وجود نداشت، او حماسه‌های بسیار ماندگاری را  با پشتیبانی همسر بزرگوارش انجام داد و امروز به مناسبت بزرگداشت این همسر فداکار دور هم جمع شده‌ایم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تصریح کرد: مردم ما با پیروی از حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و مکتب عاشورا، عزت و اقتدار خود را بدست آورده و امروز جزو آبرومندترین و سربلندترین ملت های جهان است. اینها همه به برکت پیروی از مکتب عاشورا و رشادت بزرگ مردانی چون شهید اردستانی در دفاع از کشور است.

وی ادامه داد: شهید اردستانی بیش از 400 عملیات برون مرزی داشت که در دنیا مانند ندارد، شهدای ما اینگونه م حضرت عباس وار (ع) به دل خطر رفته و از شرف و عزت ما دفاع کردند.

حجت الاسلام محمد حسنی خاطر نشان کرد: همانقدر که خود را مدیون شهدا می‌دانیم باید خود را مدیون همسران شهدا نیز بدانیم که حضرت زینب وار (س)، پیامدهای شهادت همسران خود را تحمل کردند . به همین دلیل است که خانواده‌های شهدا برای ما بسیار عزیز هستند.

منیرالسادات اردستانی همسر شهید سرلشکر خلبان مصطفی اردستانی عصر سه شنبه به علت ایست قلبی در بیمارستان فجر تهران، دارفانی را وداع گفت.

پیکر آن مرحومه، امروز پنج شنبه 20 مرداد ماه ساعت 17 از میدان امام خمینی(ره) شهر پیشوای ورامین تا  امامزاده جعفر(ع) این شهر تشییع و در صحن آن امامزاده آرام خواهد گرفت.

انتهای پیام/