همکاری‌های ذوب‌آهن و بانک رفاه کارگران گسترش می‌یابد

همکاری‌های-ذوب‌آهن-و-بانک-رفاه-کارگران-گسترش-می‌یابد

اسماعیل للگانی مدیرعامل و جمعی از دیگر مسئولhن بانک رفاه گارگران ایران با ایرج رخصتی مدیرعامل و جمعی از مسئولان ذوب آهن اصفهان دیدار و گفت‌وگو و از خط تولید این شرکت بازدید کردند.

در این دیدارآخرین شرایط و تحولات تولیدی و مالی و همچنین سطح تعاملات بانکی با ذوب آهن مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر گسترش مناسبات وتعاملات بین دو مجموعه تاکید شد.

ایرج رخصتی مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن در این دیدار گفت: در سال‌های گذشته و در شرایط سخت اقتصادی، بانک رفاه گارگران همواره پشتیبان این مجموعه بزرگ صنعتی بوده است.

وی تعاملات گسترده‌تر با بانک رفاه گارگران به عنوان عضوی از خانواده بزرگ سازمان تامین اجتماعی را خواستار شد و افزود: ضرورت دارد بانک رفاه کارگران با تسهیلات مالی با نرخ سود کم برای کارکنان و همچنین تسهیلات ارزی برای طرح‌های توسعه شرکت با ذوب آهن همکاری داشته باشد و قطعا این دو مجموعه با توجه به اطمینان متقابل می‌توانند در جهت رشد تولید و بالندگی کشور قدم‌های مناسبی بردارند.

مدیرعامل بانک رفاه گارگران نیز در این دیدار با اشاره به جایگاه پرافتخار ذوب آهن به مقام شامخ شهدای والا مقام این شرکت ادای احترام کرد و گفت: بانک رفاه کارگران آمادگی کامل دارد با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای جهش تولید و حمایت از صنایع جانبی در کشور، همکاری‌های دو جانبه مناسبی برای تسهیل راهکارهای تولید در اختیار شرکت ذوب آهن اصفهان قرار دهد.

للگانی گفت: با توجه به شرایط موفق تولیدی و افزایش و تنوع سبد محصولات در ذوب آهن، در بالاترین سطح آمادگی لازم با ذوب آهن اصفهان را برای همکاری داریم و اعتبارات مالی مورد نیاز تولید را به این شرکت اختصاص می‌دهیم.

انتهای پیام/