وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مقام شامخ شهید سلیمانی ادای احترام کرد

واکنش نمایندگان به بیانیه میرحسین موسوی

عملیات روانی جدید علیه برادری ایرانی‌ها و افغانستانی‌ها

وداع با هوشنگ ابتهاج در کنار ارغوان

موشک‌های جهاد اسلامی در جنگ اخیر بسیار دقیق بودند

❮❯ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مقام شامخ شهید سلیمانی ادای احترام کرد

  • ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ – ۲۱:۳۴
  • اخبار استانها
  • اخبار کرمان

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مقام شامخ شهید سلیمانی ادای احترام کرد

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهید سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت ادای احترام کرد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر امروز و در جریان سفر دولت به استان کرمان با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهید سپهبد قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت و دیگر شهدای آرمیده در این مکان مقدس ادای احترام کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه ادای احترام به مقام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهید سلیمانی اسطوره تمامی آزادگان و مردم مسلمان همه نقاط جهان اسلام است و همه آزادگان و مسلمانان جهان به سبب قدرشناسی از زحمات بی نظیر شهید سلیمانی، آرزوی زیارت قبر ایشان را دارند.

رئیس جمهور: اجازه نمی‌دهم دولت را به حاشیه بکشانند/ برخی‌ها ‌سفرهای استانی دولت را "ملامت" و "زخم زبان" زدند + فیلمکرمان آخرین مقصد ‌دور نخست سفرهای استانی دولت/ رئیسی: مصمم به رفع فقر هستیم‌/ محرومیت‌ها مردم را رنج می‌دهد + فیلمدستور رئیس جمهور برای بازگشت حقوق دولتی معادن به کرمان/ واریز 20 هزار میلیارد تومان به خزانه

وی با تاکید بر ضرورت ترویج مکتب شهید سلیمانی از ابعاد مختلف بیان کرد: هر سال برای برگزاری مراسم و ترویج مکتب شهید سلیمانی شورایی در این وزارتخانه داریم و به صورت متدوال تعهداتی را می پذیریم تا بتوانیم در این مسیر خدمتگزاری کنیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: مسئله حاج قاسم یک مسئه نهادی و ملی نیست بلکه یک مسئله بین المللی است و همه با افتخار به نام حاج قاسم کار می‌کنیم.

انتهای پیام/511/

R7860/P/S6,67/CT7 واژه های کاربردی مرتبط

  • شهید سپهبد قاسم سلیمانی
  • شهید
  • استان کرمان