کیش میزبان نخستین نمایشگاه بین‌المللی فرهنگ ایران زمین شد

واکنش نمایندگان به بیانیه میرحسین موسوی

عملیات روانی جدید علیه برادری ایرانی‌ها و افغانستانی‌ها

وداع با هوشنگ ابتهاج در کنار ارغوان

موشک‌های جهاد اسلامی در جنگ اخیر بسیار دقیق بودند

❮❯ کیش میزبان نخستین نمایشگاه بین‌المللی فرهنگ ایران زمین شد

  • ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ – ۲۰:۲۸
  • اخبار استانها
  • اخبار جزایر خلیج فارس

کیش میزبان نخستین نمایشگاه بین‌المللی فرهنگ ایران زمین شد

نخستین نمایشگاه فرهنگ ایران زمین در روزهای ۱۴ تا ۱۷ شهریوماه در جزیره کیش با همکاری پارک ملی علوم، فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی برگزار می‌شود.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کیش، محدثه وحیدی امروز در نشست خبری نخستین نمایشگاه فرهنگ ایران زمین در کیش، اعلام کرد: این نمایشگاه با حضور کشورهای ایران، روسیه، ترکمنستان، آذربایجان، تاجیکستان، ازبکستان، ایران، پاکستان، ترکیه، افغانستان، قرقیزستان ، عمان و قزاقستان در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری این نمایشگاه در معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های فرهنگی و هنری ایران به جهانیان، بیان داشت: در نمایشگاه مذکور بخش‌های مختلف فرهنگ ایران زمین از جمله هنرهای تجسمی، کتاب، جاذبه‌های غذایی، صنایع دستی، موسیقی، هنرهای سنتی، پوشاک و گردشگری در معرض دید گردشگران داخلی و خارجی قرار خواهد گرفت.

به گفته وی تاکنون 60 مجموعه فعال از استان‌های مختلف کشور در حوزه صنایع دستی، 11 انتشاراتی، 11 آژانس گردشگری داخلی و خارجی، هشت هتل، 40 شرکت استارتاپی، دو دانشگاه و شش موزه خصوصی و یک موزه دانشگاهی برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند.

مذاکره برای برقراری پرواز مسقط و دبی به کیشپیگیری رفع مشکل سوخت کلوب‌های تفریحی کیش در سطح وزارت‌خانهراه اندازی پروازهای شاتل کیش- دوحه برای بازی های جام جهانی

*کیش هر ماه میزبان دو نمایشگاه ملی و بین‌المللی می‌شود

مدیر بازاریابی و تبلیغات گردشگری منطقه آزاد کیش نیز در این نشست با اشاره به ظرفیت‌های فراوان این جزیره در بخش مختلف به ویژه حوزه گردشگری، گفت: برای معرفی هر چه بیشتر این ظرفیت‌ها و توسعه گردشگری در این منطقه، هر ماه دو نمایشگاه ملی و بین‌المللی تا پایان امسال در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

سعید یکه‌دهقان برگزاری جام جهانی 2022 به میزبانی قطر را نیز مورد اشاره قرار داد و افزود: این نمایشگاه‌ها می‌تواند در کنار اجرای برنامه‌های مناسبتی و رویدادهای مرتبط با جام جهانی فوتبال 2022 گام‌های مثبتی در رونق گردشگری ایجاد کند.

انتهای پیام/7558/

R7558/P/S6,1433/CT11 بیشتر بخوانید…

مذاکره برای برقراری پرواز مسقط و دبی به کیش
مذاکره برای برقراری پرواز مسقط و دبی به کیش
پیگیری رفع مشکل سوخت کلوب‌های تفریحی کیش در سطح وزارت‌خانه
راه اندازی پروازهای شاتل کیش- دوحه برای بازی های جام جهانی